Ostatnio coraz więcej organizacji decyduje się na rezygnacje ze swoich akademii. Natomiast kolejną według doniesień na pewno nie będzie SK Gaming. Niemiecka formacja zdegradować JNX'a i sprowadzić Luroxa do swojej akademii.

Niedawno JNX poinformował na swoich mediach społecznościowych, że nie wystąpi w przyszłym sezonie w rozgrywkach LEC. Ponadto podrzucił statystyki mające chyba pokazać, że jednak zasługuje na to miejsce. Natomiast prawdopodobnie nie wychwycił tego, że wśród nich był wskaźnik wynoszący prawie 28%, który odnosił się do tego, w ilu grach stawał się on ofiarą pierwszych krwi. Dla porównania u pozostałych toplanerów w LEC ten współczynnik wynosi około 15%. Natomiast tak jak wiele prosów, czy fanów zwracało uwagę Jenax'owi – statystyki nie grają. Od kilku lat był on średnim, nie wyróżniającym się zawodnikiem na swojej pozycji, więc dobrze, że Irrelevant zastąpi go w głównym składzie.

Natomiast według doniesień Alejandro Gomisa JNX dalej będzie grał w SK Gaming, aczkolwiek zostanie zdegradowany do akademii. Także będzie on grał w lidze niemieckiej, w której już wcześniej grał w kilku formacjach. Jenax zaczynał w ESC Gaming, potem dołączył do Iguana eSports. A następnie przewinął się przez ALTERNATE aTTaX, mousesports oraz BIG. Natomiast największe sukcesy osiągał właśnie w SK Gaming Prime. Z akademią niemieckiego zespołu zaszedł aż do finału wiosennej edycji EU Masters 2019, a na 2020 rok przeszedł do głównej drużyny.

Ponadto do SK Gaming Prime dołączyć ma Lurox. Niemiec powinien być dobrze kojarzony przez polską społeczność. W końcu w 2021 roku reprezentował barwy AGO Rogue, z którym wygrał wiosenny split Ultraligi, a także zaprezentował się całkiem przyzwoicie na dwóch edycjach EUM. Wcześniej zaś grał w KIYF eSports Club, SPGeSports, ad hoc gaming, Schalke Evolution, a nawet miał krótki epizod w głównym składzie S04 w LEC. Ten rok Niemiec zaś spędził w UOL Sexy Edition, z którym dwukrotnie dostał się do ćwierćfinału EUM, a latem wygrał rozgrywki PRM.