Według najnowszych doniesień, Marcin „Jankos” Jankowski znalazł drużynę na przyszły sezon. Polak ma grać z Team Heretics w LEC.

Jak podaje Alejandro Gomis, redaktor portalu blix.gg, Marcin „Jankos” Jankowski doszedł do słownego porozumienia z Team Heretics, co oznacza, że zobaczymy go w przyszłym sezonie w LEC! Jego domniemana nowa organizacja miała wynegocjować nową cenę wykupu z G2 Esports, która została ustalona na 100.000 euro. Przypomnijmy, że według plotek, początkowa cena za Jankosa miała opiewać na okrągły milion euro.

Przypomnijmy, że w połowie tego roku dowiedzieliśmy się, że Team Heretics wykupiło miejsce w LEC od Misfits. Dla hiszpańskiej organizacji będzie to debiut na najwyższym poziomie, wszak dotychczas mogliśmy oglądać jej reprezentantów jedynie w lidze ograniczającej się do Półwyspu Iberyjskiego.

Zaledwie dwa dni temu pisaliśmy o plotkach dotyczących nowego gracza górnej alejki w Team Heretics. Na topie mamy zobaczyć Shunsuke „Evi” Murase, zawodnika z Japonii, który słynie ze swojej agresywnej i efektownej gry. Na środku może pojawić się Lee „Ruby” Sol-min, zaś w roli wspierającego Mertai „Mersa” Sari. Skład sfinalizować ma Jakob „Jackspektra” Gullvag Kepple w roli strzelca. Polski leśnik z pewnością będzie pełnił funkcję mentora dla młodych zawodników, dzięki któremu będą mogli się szybciej się rozwijać. Czego jak czego, ale doświadczenia Jankowskiego odmówić nie można.