Wygląda na to, że dobry występ Unicorns Of Love Sexy Edition na EU Masters oddał. Według doniesień espormaniacos iBo dołączy do Team Heretics, gdzie będzie grał w składzie z między innymi Zwyroo. Celem z pewnością będzie awans na EUM.

Przed startem wiosennego splitu skład Team Heretics robił wrażenie na papierze, aczkolwiek nie podobał mi się wybór toplanera. Satorius od lat jest najsłabszym ogniwem w swoich drużynach, choć trafia do mocnych ekip. TH z początku wyglądało bardzo solidnie, jednak na koniec fazy zasadniczej złapał ich kryzys i zajęli dopiero siódme miejsce w Superlidze. Można było się spodziewać, że po tym dojdzie do jakiejś zmiany i rzeczywiście tak ma być. W ten sposób w składzie Team Heretics zobaczymy nowego toplanera, reszta zaś zostanie.

Według doniesień esportmaniacos na górnej alei będzie grał iBo. Polak miał nie najlepszy 2021 rok, gdyż pod koniec został zastąpiony w Team BDS. Natomiast teraz się odbudował, a w play-offach Prime League i na EU Masters grał pierwsze skrzypce w UOL Sexy Edition. Najlepiej Marcin Lebuda radził sobie w serii na BIG oraz w grach na Entropiq i Athleta Esports. Uważam, że w tym splicie był najlepszym polski zawodnikiem na górnej alei i z pewnością będzie wzmocnieniem dla hiszpańskiego TH.

Jeśli doniesienie się potwierdzi to tak będzie się prezentował skład Team Heretics na letni split Superligi:

  • 🇵🇱 Marcin „iBo” Lebuda
  • 🇭🇺 Subicz „bluerzor” Dániel
  • 🇵🇱 Artur „Zwyroo” Trojan
  • 🇳🇴 Jakob „Jackspektra” Gullvag Kepple
  • 🇷🇴 Alexandru „whiteinn” Kolozsvari