Według doniesień Eintracht Frankfurt ma przejąć miejsce WAVE Esports w Prime League. Ponadto niedawno LEC WooLoo opublikował ich cały domniemany skład, który będzie się opierał na graczach z tego regionu. Głównymi gwiazdami są Don Arts oraz ZaZee.

Eintracht Frankfurt to czołowy klub piłkarski w lidze niemieckiej. Orły co sezon walczą o awans do europejskich pucharów, a ich największym sukcesem w ostatnich latach było wygranie Pucharu Niemiec. Natomiast na utworzenie dywizji League of Legends klub zdecydował się w styczniu 2020 roku. W debiutanckim sezonie SGE grało w trzeciej lidze niemieckiej i już latem wywalczyło awans do wyższej dywizji Prime League. Natomiast w niej Eintracht występował przez dwa lata. W 2021 rok zajął czwarte, czwarte oraz szóste miejsce, w 2022 roku dwukrotnie uplasował się na trzeciej pozycji. Także do awansu do głównej ligi niemieckiej było całkiem blisko. Mimo to zobaczymy formacje w PRM, gdyż według doniesień LEC WooLoo wykupiła miejsce WAVE Esports.

Ponadto poznaliśmy już domniemany skład Eintrachtu na przyszły sezon. Na topie ma grać Vertigo, który spędził ostatni split w Rebels Gaming, a wcześniej pogrywał w zespole z rodzimego kraju Austrian Force eSports. Znacznie bardziej utytułowany jest jungler ekipy, gdyż nim ma zostać Don Arts. Niemiec grał wcześniej w między innymi: EURONICS, BIG, LOUD oraz LDLC OL, a jego największym sukcesem było wygranie EU Masters latem 2019 roku. Teraz zaś wraca do profesjonalnej gry po roku przerwy. Natomiast na midzie zobaczymy ZaZee'ego, który wraz z Don'em wygrywał wspomnianą edycję EUM, a ten rok również spędził w BIG w składzie z HARPOON'em i marlon'em. Dolną aleję Eintrachtu Frankfurt utworzą zaś DiZl oraz Vaunted, którzy już mieli okazję grać w tej drużynie.