Szef+6 zapewniło nam sporo emocji w drugiej kolejce eliminacji do Challenger Series EU. Ich rywalem była włoska formacja, Team Forge.

Ciekawie było już na samym początku spotkania. W trakcie wyboru championów Dan „GodBro” Van Vo postanowił zaskoczyć nas wszystkich i wybrać Quinn na środkową aleję. Ciekawą sytuacją jest także podjęcie Dravena przez Ryu „GAP” Seon-wu. Jak wynikło później z przebiegu meczu to midlaner Szef+6 wykonał o wiele lepszą pracę, ponieważ to jego drużyna osiągnęła sukces.

Pierwsza krew przelała sie w okolicach piątej minuty, gdy Sebastian „niQ760” Robak oraz Jakub „Cinkrof” Rokicki rzucili się na przeciwną Lissandrę. Zapewniło im to dość sporą przewagę jak na początek spotkania. Następnie byliśmy świadkami ciekawej akcji na dolnej alei, gdzie jungler i midlaner Team Forge postanowili odrobić stratę, jednak wyszło na to, że obie ekipy zyskały po jednym dodatkowym zabójstwie.

Późniejsze akcje wypadały na korzyść Szef+6. W zasadzie do trzydziestej minuty gry, gdy zawodnicy polskiej formacji postanowili zdobyć barona, nie działo się nic poza powiększaniem przewagi i zdobywaniem kolejnych zabójstw. Gra zakończyła się przy przewadze ponad czternastu tysięcy złota i dwunastu zabójstw.

Dzięki temu zwycięstwu Szef+6 zrównuje się w tabeli z G2 VodafoneMousesportsTeam Forge. Nad nimi jest tylko K1ck eSports Club, które było przeciwnikiem zespołu Cinkrofa w pierwszej kolejce.

Następnym przeciwnikiem Mistrzów Polski będzie EURONICS Gaming. Jest to jedyna drużyna, która nie wygrała jeszcze meczu w grupie. Nie należy jednak ich lekceważyć, w końcu są to obecni Mistrzowie Niemiec. Transmisja z tego pojedynku dostępna będzie na oficjalnym kanale Riot Games. Początek spotkania o godzinie 20:00.