Czy Nemesis mógł zostać częścią Cloud9? Gracz miał odrzucić ofertę Jacka Etienne’a.

Ogłoszenie nowej wyjściowej piątki Cloud9 wywołało niemałą wrzawę na subreddicie dotyczącym organizacji. Jeden z opublikowanych komentarzy traktował o wątpliwościach związanych z tranzycją Ibrahima “Fudge’a” Allamiego z lasu na pozycję midlanera. W opozycji do dokonanych przez Cloud9 ruchów przedstawił swoją wizję składu, gdzie na środkowej alei najchętniej zobaczyłby Tima “Nemesisa” Lipovseka.

Post zapewne zniknąłby w potoku innych, gdyby nie odpowiedź właściciela drużyny. Jack Etienne przyznał, że Nemesis faktycznie otrzymał propozycję współpracy. Słoweniec miał ją jednak odrzucić, jednocześnie decydując się na kontynuowanie kariery streamera.

Tim “Nemesis” Lipovsek dał się poznać widzom europejskiego League of Legends za sprawą dołączenia do Fnatic w 2018 roku. Gracz wchodzący na najwyższy szczebel rozgrywek prosto z poziomu europejskich lig regionalnych zajął miejsce Rasmusa “Capsa” Winthera, który zdecydował się na przejście do G2 Esports.

Po dwóch latach współpracy zdecydował się na opuszczenie czarno-pomarańczowych. Wówczas jego głównym zajęciem zarobkowym stał się live-streaming. Od stycznia bieżącego roku Nemesis związany jest z koreańską organizacją Gen.G, gdzie zajmuje pozycję streamera.