Pod koniec 2015 roku włodarze ukraińskiej organizacji ogłosili zakontraktowanie europejskiej dywizji w grze League of Legends. Zespół na papierze wyglądał bardzo dobrze, a w składzie znalazł się Krystian „Czaru” Przybylski, Polak, który międzynarodową sławę zyskał występując w MeetYourMakers. Niestety jego przygoda z europejską formacją nie trwała zbyt długo.

 

Dziś Hans Christian „Liq” Durr za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował, że drużyna rozstaje się z NaVi. Powodów jest kilka, m.in.: brak awansu do Challenger Series oraz rozwój ligi LoL Continental League, czyli odpowiednika League Championship Series dla regionu CIS. Tam ich drugi skład radzi sobie całkiem nieźle, zajmując obecnie drugie miejsce w tabeli. Nic więc dziwnego, że wywodząca się z Ukrainy organizacja postanowiła skupić się na swoim domowym regionie.

 

Po rozstaniu z NaVi, Liq postanowił trzymać się ze swoimi podopiecznymi i spróbować dołączyć do nowej organizacji. Natomiast Czaru, który do tej pory pełnił rolę rezerwowego zawodnika, ogłosił na swoim profilu na Facebooku, że będzie poszukiwał nowej drużyny. Póki co występuje w polskim mixie Not Good Anymore.