Niemiecka organizacja mousesports pozyskała nowego zawodnika, który będzie występował na pozycji AD Carry.

Myszki, w których występuje Polak Sebastian „Sebekx” Smejkal nie radzą sobie najlepiej w Challenger Series. Zespół zajmuje obecnie ostatnie miejsce z dwoma porażkami na koncie. To zdecydowanie nie podoba się włodarzom organizacji, którzy postanowili wprowadzić pewne zmiany.

Lekarstwem na ostatnie niepowodzenia wydaje się być Tomas „Nardeus” Marsalek. Czech jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. Występował bowiem w tureckim Besiktasie, z którym zajął drugie miejsce podczas letnich play-offów ligi TCL w 2015 roku. Ostatnio jednak wrócił do Europy, gdzie próbował dostać się do Challenger Series. Niestety jego zespół 3sUP nie dotarł do końca kwalifikacji, odpadając z Team HUMA w finale Otwartych Kwalifikacji.

Z mousesports póki co nie pożegna się Tarik „Tarik” Holz. Niemiec zajmie miejsce na ławce rezerwowych. Ostatnio jego występy pozostawiały wiele do życzenia i widać było, że gra gorzej niż w poprzednim sezonie, dlatego taka decyzja nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Być może potrzebuje czasu na odbudowanie się po porażce 2:3 z Team Dignitas (obecnie Splyce). Gdyby jego drużyna wtedy wygrała, byłby dziś w LCSie.