Tej nocy czekają nas kolejne spotkania w ramach All-Stars. Pomimo porażki Broxah w turnieju jeden na jednego nadal będziemy mogli oglądać występy dwóch reprezentantów Europy.

Rozgrywki rozpoczną się o pierwszej w nocy od drugiej rundy turnieju dwóch na dwóch. Tam czeka nas bardzo ciekawy pojedynek, gdyż reprezentanci Europy – Caps oraz AlexelCapo zmierzą się z koreańskim duetem – Faker i Cpt.Jack. Później zobaczymy kolejny pojedynek w formacie tandem, gdzie dwudziestu uczestników zmierzy się ze sobą. W tym formacie dwóch graczy będzie operowało jedną postacią.

Około godziny 3 w nocy czeka nas kontynuacja turnieju jeden na jednego. W tej fazie rozgrywek swój mecz do rozegrania ma jeszcze Caps, który zmierzy się z graczem Detonation FocusMe – Cerosem. Duńczyk niewątpliwie będzie musiał uważać na Heimerdingera w wykonaniu rywala. Później do gry powrócą partnerzy League of Legends, którzy wspólnie z profesjonalnymi graczami rozegrają mecz w formacie Nexus Blitz.

Na sam koniec będziemy mogli oglądać drugą rundę turnieju jeden na jednego. Tam czeka na nas hit, gdyż gracz Team Vitality – Jiizuke podejmie samego Fakera. Całość transmisji możecie śledzić na kanale Nervariena.