Już niedługo rozpocznie się ostatni ważniejszy turniej League of Legends w roku. Rozgrywki zaczną się w piątek o godzinie 0:15, a całość skomentuje Najostrzejsza Drużyna pod wodzą Damiana „Nervarien” Ziaji.

Tegoroczna edycja turnieju gwiazd jest nieco inna niż poprzednie. Drużyny ognia i lodu znikają w czeluściach historii, a zespoły mają dać z siebie wszystko, by wyłonić najlepszy region. Całość potrwa cztery dni – od 8 do 11 grudnia, a rozgrywki zajmą miejsce w Los Angeles w studiu NA LCS. Turniej drużynowy przyjmie format, gdzie zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. Po dwie najlepsze ekipy przejdą do fazy pucharowej by wyłonić mistrza All-Star. Obok turnieju drużynowego odbędzie się także turniej 1v1 gdzie zawodnicy zmierzą się między sobą w drabince pojedynczej eliminacji.

W całym wydarzeniu weźmie udział osiem zespołów z EU LCS, NA LCS, LCK, LPL, GPL, LMS, CBLoL oraz TCL. W reprezentacji Europy zobaczymy m.in. Marcina „Jankos” Jankowskiego, który jest jednym z członków Najostrzejszej Drużyny. Resztę zespołu zobaczymy za biurkiem komentatorskim – całość wydarzenia dzięki Gillette skomentują Damian „Nervarien” Ziaja oraz Łukasz „Leo” Mirek, a analizę rozgrywek podejmą Patrycja „Veneea” Wenitkowska, Jakub „Kubon” Turewicz i Krzysztof „ArQuel” Sauć. Całość dopnie Norbert „Dis” Gierczak, który na miejscu w Los Angeles będzie korespondentem polskiej transmisji przeprowadzając wywiady i dostarczając ekskluzywne materiały.

Dzięki uprzejmości Najostrzejszej Drużyny Gilette mamy dla Was również konkurs, którego zasady znajdziecie tutaj. Transmisja rozpoczyna się w piątek, 8 grudnia o 0:15 i potrwa do poniedziałku, kiedy odbędzie się finał – również o 0:15. Polecamy także zerknąć na serwis dedykowany All-Stars 2017, który znajdziecie pod tym adresem.