Po jednym dniu przerwy powróciliśmy do walki o kwalifikację do Challenger Series EU. Jedyny polski reprezentant, Szef+6, zmierzył się z G2 Vodafone. Po raz kolejny udało się im odnieść zwycięstwo.

W końcu kibice Mistrzów Polski mogą być w pełni zadowoleni z fazy banowania i wyboru postaci. Tym razem nie zobaczyliśmy zaskakujących wyborów ze strony polskiej formacji. Jak się później okazało, teamcomp drużyny Sebastiana „niQ760” Robaka był o wiele lepszy niż rywali. Dość ciekawy wybór podjął jungler G2 Vodafone, Kevin „InKos” Alpire, który podjął się gry Fizzem. Nie jest to ostatnio popularny wybór na profesjonalnej scenie.

Sam mecz był dość jednostronny. Szef+6 sprawiało zupełnie inne wrażenie niż do tej pory. Tym razem zobaczyliśmy ich jako drużynę o wiele pewniejszą siebie, wykazującą spore chęci do gry. Zazwyczaj walki były prowadzone w sposób rozważny, obie ekipy niechętnie szukały pojedynków jeden na jednego.

Jedno z najlepszych spotkań w swojej karierze rozegrał Jakub „Cinkrof” Rokicki. Jego wybór Nidalee nie był zaskakujący, jednak jego postawa w trakcie spotkania już tak. To on dał motywację kolegom z drużyny, dzięki czemu udało się zgarnąć kolejny punkt na konto Mistrzów Polski.

W ostatnim meczu fazy grupowej Szef+6 zmierzy się z mousesports. Spotkanie to będzie transmitowane na oficjalnym kanale Riot Games na platformie Twitch.tv o godzinie 21:00.