Czwarty sezon rozgrywek Alior Bank Ultraligi znajduje się na ostatniej prostej. Już za niespełna dwie godziny rozpocznie się wieczór zwieńczający przedostatnią kolejkę rozgrywek zasadniczych.

Ultraliga co tydzień rozbudza emocje polskich sympatyków League of Legends. Nie inaczej będzie dzisiejszego wieczoru, gdy rozegrany zostanie drugi dzień szóstej kolejki fazy zasadniczej. Łącznie w czterech spotkaniach, na Summoner's Rift wystąpi osiem zespołów, które wciąż toczą bój o jak najwyższe miejsce w tabeli wyników. Te przełoży się na awans do playoffów, rozstawienie w drabince turniejowej, lub w przypadku dwóch czołowych miejsc, zabezpieczenie miejsca podczas nadchodzącego European Masters.

Największą uwagę zdecydowanie przyciągnie spotkanie, którego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 18:30. To właśnie wtedy zmierzą się ze sobą K1CK Neosurf oraz 7more7 Pompa Team, zespoły ulokowane na kolejno trzecim oraz drugim miejscu w klasyfikacji generalnej. Co warto zaznaczyć, podopieczni Zeturala znajdują się obecnie na fali aż trzech zwycięstw z rzędu. Stawka omawianego meczu jest jednak wysoka, albowiem potencjalny triumf Pukiego i spółki może być krytyczny w aspekcie walki o finalne objęcie najwyższych miejsc w tabeli. Zwłaszcza że do końca rozgrywek zasadniczych pozostał zaledwie tylko jeden tydzień.

Transmisja z Alior Bank Ultraligi pozostaje niezmiennie dostępna na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.