Już za niespełna godzinę rozpoczną się zmagania w ramach szóstego tygodnia LEC. W piątkowy wieczór G2 Esports stanie w szranki przeciwko Team Vitality.

Piątek, nie tylko weekendu początek, lecz także wznowienie zmagań w ramach wiosennego splitu League of Legends European Championship. Już o 18:00 ruszą zmagania w ramach szóstego tygodnia najbardziej prestiżowych rozgrywek Starego Kontynentu.

Dzisiejszego wieczoru zostanie rozegrane pięć spotkań. W pierwszym z nich zobaczymy jedno z potencjalnie najbardziej wyrównanych spotkań – MAD Lions podejmie w bezpośrednim starciu SK Gaming. Niezwykle ważne będą także mecze z udziałem Rogue oraz G2 Esports, od których może rozstawienie drużyn u góry tabeli, a także mogą zaważyć o awansie niektórych drużyn do play-offów Wspomniane zespoły zmierzą się kolejno z Team Vitality oraz FC Schalke 04 Esports.

Polska transmisja z rozgrywek pozostaje niezmiennie dostępna na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV. Sympatycy komentarza anglojęzycznego mogą zaś kierować się na oficjalną transmisję LEC.