Playoffy trzeciego sezonu Ultraligi muszą nieubłagalnie sunąć się na przód. Już dzisiejszego popołudnia o kontynuację walki o European Masters zmierzą się zespoły devils.one oraz Illuminar Gaming.

Wtorkowe zmagania w ramach playoffów Ultraligi zaserwowały fanom polskiego League of Legends ogromne emocje z uwagi na pojedynek pomiędzy K1CK Neosurf a devils.one. Dzisiejsze popołudnie nie zapowiada się na ani trochę gorsze, albowiem na Summoner’s Rift zobaczymy prawdziwy klasyk polskiej sceny – devils.one stanie w szranki z Illuminar Gaming.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki obu drużyn z rozgrywek zasadniczych, faworytem do odniesienia zwycięstwa jest ekipa Sinmivaka. Nie tylko uplasowali się wyżej o dwa miejsca w tabeli wyników, lecz także dwukrotnie odnieśli triumf w bezpośrednim starciu o formacie best of one. Należy jednak pamiętać, że iHG składa się z niezwykle doświadczonych graczy, którzy swój prawdziwy potencjał mogą rozwinąć w playoffach, gdy o zwycięstwie decydować będzie nie jedna, lecz trzy mapy.

Wygrany spotkania uzyska awans do małego finału, gdzie już za niecały tydzień zawalczy z AGO ROGUE. Porażka będzie zaś oznaczała koniec marzeń o European Masters. Transmisja ze wszystkich meczów Ultraligi dostępna jest na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.