Duży i jednocześnie bardzo miły prezent spotkał dzisiaj fanów League of Legends w Polsce. Siódmego czerwca wyjdzie dokument, skupiający się na polskiej społeczności LoLa.

„League of Legends: Więcej niż gra”, to tytuł produkcji, którą już wkrótce dane nam będzie obejrzeć. Choć do premiery filmu jeszcze cały tydzień, to już dziś możecie obejrzeć zwiastun tego co nas czeka:

 

Jak możemy zobaczyć w powyższym trailerze, wystąpią tam same gwiazdy polskiego LoLa. Najlepsi zawodnicy z kraju nad Wisłą a wśród nich wielki Marcin „Jankos” Jankowski czy Mateusz „Kikis” Szkudlarek. Oprócz nich znani i lubiani casterzy oraz komentatorzy.

Do sprawy odniósł się także Wiktor Cegła, Head of Publishing na Europę Wschodnią w Riot Games: Oryginalnie chcieliśmy nakręcić minidokument o Polakach na 10 rocznicę League of Legends. Po miesiącu pracy stwierdziliśmy, że zrobimy dokument, ale nie mini. Efektem jest prawdziwy, poważny film długometrażowy o społeczności LOL-a w kraju.

Po takiej reklamie, pozostaje nam tylko z zapartym tchem czekać. Premiera filmu 7 czerwca o godzinie 18:00 na kanale You Tube League of Legends Polska.