W listopadzie minionego roku chińska formacja FunPlus Phoenix pokonała przekonująco w finale mistrzostw świata rodzime G2 Esports. Zgodnie z tradycją, triumfujący zawodnicy zostali nagrodzeni dedykowanymi skórkami.

Dziesiątego listopada zeszłego roku paryskie AccorHotels Arena rozżarzyła się emocjami związanymi z finałem mistrzostw świata w League of Legends. Najważniejszy pojedynek w roku zakończył się triumfem chińskiej formacji FunPlus Phoenix, zaś z porażką pogodziło się europejskie G2 Esports.

Oprócz ogromnej chwali, prestiżu i sporej sumy nagród, każdy z zawodników zwycięskiej drużyny może wybrać bohatera, do którego otrzyma dedykowaną skórkę. Mistrzowie świata zdecydowali się na następujące postacie: Lee Sina, Vayne, Thresha, Malphite’a oraz Gangplanka. Dziś wspomniane skiny zostały one oficjalnie zaprezentowane przez Riot Games.

Która ze skórek najbardziej wam przypadła do gustu? Oszczędzajcie Riot Points, albowiem skórki już niedługo będą dostępne na serwerach. Nim do tego dojdzie, będziecie mogli zapoznać się z nimi na PBE.