Już dzisiejszego popołudnia rozpocznie się trzecia kolejka Ultraligi. Serię czterech emocjonujących spotkań rozpocznie mecz pomiędzy AGO Rogue a Diablo Chairs.

Poprzednie rozgrywki w ramach polskiej ligi LoL-a wspieranej przez Riot Games, Ultraligi, pozwoliły zawodnikom AGO Rogue na objęcie miana bezsprzecznego lidera tabeli wyników. Dzisiejszego popołudnia przełamania hegemonii Woolite’a i spółki podejmie się formacja Diablo Chairs. Będzie to mecz, kiedy akademia zespołu z LEC po raz pierwszy wystąpi w docelowej wyjściowej piątce – Color ustąpi miejsca Szygendzie.

Wynik każdego spotkania pierwszego dnia trzeciej kolejki, przynajmniej z pozoru, będzie dość łatwy do przewidzenia. Po meczu z udziałem AGO Rogue zobaczymy pojedynek pomiędzy devils.one a Piratesports, natomiast następnie na Summoner’s Rift zawalczy Illuminar Gaming kontra PRIDE. Co warto zaznaczyć, w pojedynku z udziałem „Orłów” zabraknie Wyska, który trafił na ławkę rezerwowych. Wieczór zostanie zwieńczony natomiast batalią pomiędzy K1CK Neosurf a AVEZ Esport.

Transmisja z Ultraligi dostępna jest na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.