Wyjątkowo we wtorek poza Ultraligą, rusza również LFL. A to dlatego, że rozpoczyna się super tydzień okraszony aż trzema dniami meczowymi. Natomiast podczas niego odbędzie się wiele starć na szczycie tabeli.

Po trzeciej kolejce rozgrywek na fotelu lidera jest już tylko LDLC OL, po triumfach na Team GO i Misfits Premier. A to za sprawą porażki Vitality.Bee z GameWard. Obie formacje mają aktualnie rekord 5-1. W ostatnim meczu VITB pokonało równie mocne GO, a GW wygrało z odbijającym się Team BDS Academy. Ponadto miejsce w ścisłej w topce zajmuje również Karmine Corp. Rekkles i spółka wygrali w trzeciej kolejce z Mirage Elyandra i Solary. Niestety w opłakanej zaś formie są Mirage Elyandra z Raxxo i polskie Misfits Premier. Także muszą w końcu się odbić.

A będą mieli do tego okazję, ponieważ dziś zaczyna się super kolejka, złożona z trzech dni meczowych. Na starcie zobaczymy spotkanie słabszych drużyn, gdyż Team Oplon zmierzy się z Solary. Natomiast potem wszystko się rozkręci. Najciekawiej zapowiadają się mecze: Vitality.Bee vs LDLC OL (Wtorek 21:00), LDLC OL vs GameWard (Środa 20:00), Vitality.Bee vs Karmine Corp (Środa 21:00), Vitality.Bee vs Team BDS Academy (Czwartek 20:00) i LDLC OL vs Karmine Corp (Czwartek 21:00).

Polskich fanów zaś mogą interesować również starcia wspomnianych wcześniej dwóch ekip z Polakami, którym gorzej idzie. Mirage Elyandra zagra kolejno z GameWard, Solary oraz Team GO. Natomiast Misfits Premier podejmie Karmine Corp, Team BDS Academy i Team Oplon. Także obie formacje powinny ugrać przynajmniej jedną mapę, a z pewnością celują w dwa zwycięstwa.