Po spędzeniu prawie całego 2019 roku za granicą, Patryk „Mystiques” Piórkowski wraca do Polski. W najbliższym sezonie będzie on wspierającym nowej formacji AGO ROGUE.

Kolejny wieczór i kolejne ogłoszenie dotyczące składu AGO ROGUE. Wczoraj wyszła informacja o tym, kto zostanie trenerem zespołu. Dzisiaj włodarze organizacji odkrywają przed nami kolejne karty. Potwierdziły się plotki dotyczące wspierającego formacji. Według doniesień miał nim zostać Mystiques, i tak też się stało. Na dolnej linii zajmuje on miejsce u boku Woolite'a.

Patryk prawie cały poprzedni rok spędził za granicą, reprezentując barwy Excel Esports. Pod banderą brytyjskiej organizacji występował on w najbardziej prestiżowej, europejskiej lidze – League of Legends European Championship. Niestety jego okres w Europie nie należał do najbardziej udanych. W letnim sezonie Polak wraz z resztą ekipy zajęli ostatnie miejsce. Wiosna była niewiele lepsza – tam Excel Esports zajęło dziewiątą lokatę w tabeli.

Po zakończeniu ostatniego sezonu Mystiques wrócił do Polski. W przerwie off-seasonowej wraz z ROŁG SKŁAD wziął udział w Polskiej Lidze Esportowej. Tutaj już Patryk ma się czym chwalić, jako że wraz z resztą drużyny wygrali oni rozgrywki organizowane przez Fantasyexpo. W finale pokonali Komputronik Gaming Scouting Grounds wynikiem 3:1.

Najbliższymi rozgrywkami podczas jakich zobaczymy zawodnika w barwach AGO ROGUE będzie trzeci sezon Ultraligi. Nie jest jeszcze znana data startu trzeciego sezonu. Rok temu pierwszy sezon ligi wystartował pod koniec stycznia, więc dzisiaj możemy spodziewać się podobnego terminu.