Patryk „Mystiques” Piórkowski ogłosił rozpoczęcie poszukiwań nowej drużyny. Zawodnik wsparcia jest związany kontraktem z K1CK Neosurf do listopada bieżącego roku, lecz zarząd drużyny wyraził zgodę na eksplorację rynku.

Rynek transferowy w League of Legends ożywa także na polskiej scenie. Na poszukiwania nowej drużyny zdecydował się Patryk „Mystiques” Piórkowski, który w minionym splicie reprezentował barwy K1CK Neosurf. Support ze wspomnianym teamem związany jest do listopada tego roku, lecz organizacja udzieliła mu zgodę na eksplorację rynku w poszukiwaniu interesujących ofert.

Największym osiągnięciem w karierze Piórkowskiego jest krótki epizod w League of Legends European Championship pod szyldem Excel Esports. Powrót do kraju rozpoczął z wysokiego C zasilając AGO ROGUE, a następnie z zespołem triumfując w rozgrywkach Ultraligi i dochodząc do półfinałów European Masters Spring 2020. Rozpoczynając letnie rozgrywki dokonał transferu do największego konkurenta dotychczasowego zespołu, wspomnianego powyżej K1CK. Ponownie sięgnął po puchar polskiej ligi regionalnej, lecz europejskie mistrzostwa zakończył na etapie ćwierćfinałów.

W udzielonym dla ESPORT NOW wywiadzie Mystiques wyjawił, że w przyszłym roku widzi się poza granicami Polski. Kto wie, może jeden z najlepszych nadwiślańskich supportów ponownie zawita do najlepszej ligi Starego Kontynentu?