Artur „Myself” Gębicz, do niedawna znany jako Rybson i kojarzony z występami pod szyldem Illuminar Gaming odnalazł nową drużynę. Leśnik zasilił szeregi WLGaming Esports.

Pod koniec minionego roku zakończono współpracę pomiędzy Arturem „Myselfem” Gębiczem, wówczas występującym pod pseudonimem Rybson a Illuminar Gaming. Zgodnie z informacjami udostępnionymi minionego wieczoru, jungler związał się z nową drużyną – WLGaming Esports.

Organizacja, której barwy przyodział Myself, pochodzi z Grecji i na co dzień występuje w Greek Legends League, rozgrywkach umożliwiających zdobycie miejsca w European Masters. Co więcej, omawiany zespół w przeciągu ostatnich miesięcy dwukrotnie znalazł się u szczytu tabeli wyników GLL, lecz występ na EUM zakończył się porażką w etapie grupowym.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki drużyny, jak i osiągnięcia samego Gębicza, WLGaming Esports z całą pewnością aspiruje do osiągnięcia najwyższych lokat. Co więcej, zamiary zapewne dotyczą nie tylko swojego regionu, lecz sceny europejskiej.