Za nami trzeci i jak na razie najnudniejszy dzień Mid-Season Invitational 2022. Dosłownie każda mapa był bardzo jednostronna, a najdłuższa trwała zaledwie 28 minut. Pozostaje mieć nadzieję, że rewanże będą lepsze.

W grupie C zobaczyliśmy dziś dwa spotkania ORDER. Australijczycy łącznie spędzili dziś na Summoner's Rift zaledwie 49 minut, a co ciekawe gry z EG i G2 trwały tyle samo. Inspired dziś pokazał się na Jarvanie IV, a Jankos zagrał Wukong'iem i obu poszło bardzo dobrze. Trzecie spotkanie było jeszcze krótsze, a w nim PSG Talon rozgromiło Istanbul Wildcats. Natomiast największe wrażenie zrobili Bay na Gnarze i Juhan grający Lee Sin'em. Trochę dłużej zaś trwała czwarta mapa dzisiejszego dnia. Jednak nie była bardziej wyrównana. Royal Never Give Up z GALĄ na Lucianie na czele rozgromiło RED Canids. Z początku Brazylijczycy dobrze sobie radzili na bocie, ale szybko zostali utemperowani. W zbiorze A zaś nie było lepiej. Saigon Buffalo zmiażdżyło Team AZE, a T1 w dobrym stylu pokonało DetonatioN FocusMe.

Aktualnie w grupie A liderem jest T1 z trzema zwycięstwami na koncie. A kolejne miejsca zajmują: Saigon Buffalo (2-1), DetonatioN FocusMe (1-2) i Team AZE z trzema szybkimi porażkami. W grupie C sytuacja jest jeszcze bardziej klarowna. Na pierwszej pozycji plasuje się G2 Esports z czterema triumfami. Drugie jest Evil Geniuses z rekordem 2-2, a bez wygranej na koncie jest na razie ORDER. Ciekawiej jest w zbiorze B, gdyż RNG prowadzi z bilansem 3-0, a pozostała trójka ma wynik 1-2. Kto wysunie się na drugie miejsce? Tego dowiemy się już jutro, gdyż wtem startuje runda rewanżowa grupy B, a jej terminarz prezentuje się tak:

  • 8:00 🇭🇰 PSG Talon vs 🇧🇷 RED Canids
  • 9:00 🇨🇳 Royal Never Give Up vs 🇹🇷 Istanbul Wildcats
  • 10:00 🇹🇷 Istanbul Wildcats vs 🇭🇰 PSG Talon
  • 11:00 🇧🇷 RED Canids vs 🇨🇳 Royal Never Give Up
  • 12:00 🇧🇷 RED Canids vs 🇹🇷 Istanbul Wildcats
  • 13:00 🇭🇰 PSG Talon vs 🇨🇳 Royal Never Give Up