Już w samo południe ruszy ostatni dzień zmagań grupowych w ramach głównego etapu Mid-Season Invitational 2019. Walka toczy się o czwarte miejsce w spotkaniach półfinałowych omawianego turnieju.

Uczestnicy etapu playoff tegorocznej odsłony Mid-Season Invitational zostali niemalże w całości wyłonieni. Pewność awansu należy do drużyn Invictus Gaming, G2 Esports oraz SK Telecom T1. Walka o czwarte, a zarazem ostatnie miejsce w półfinałach rozegra się pomiędzy pozostałymi uczestnikami fazy grupowej, choć na chwilę obecną najbliżej osiągnięcia zamierzonego celu znajduje się północnoamerykańskie Team Liquid.

Dzisiejsi rywale Doublelift’a i spółki z całą pewnością nie dadzą im taryfy ulgowej. Już o 12:00 podejmą oni najlepszą drużynę z Korei Południowej, aby zaledwie trzy godziny później stanąć w szranki z rodzimym G2 Esports. Największe zagrożenie dla podopiecznych Victora „Nazgula” Goossensa stanowi ekipa z Tajwanu, Flash Wolves. Znajduje się ona o oczko niżej w tabeli wyników, a w trakcie nadchodzących spotkań podejmą Phong vu Buffalo oraz obecnych Mistrzów Świata.

Transmisja z meczów Mid-Season Invitational 2019 w języku polskim dostępna jest na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.