Reprezentanci Chin bez większych problemów pokonali gracze EVOS Esports i tym samym zanotowali na swoim koncie już drugą wygraną w aktualnej edycji Mid Season Invitational.

Royal Never Give Up

China Letme ‒ Shen
China Mlxg ‒ Olaf
China Xiaohu ‒ Vladimir
China Uzi ‒ Xayah
China Ming ‒ Rakan

vs.

EVOS Esports

Ornn ‒ Stark Viet Nam
Trundle ‒ YiJin Viet Nam
Cassiopeia ‒ Warzone Viet Nam
Ezreal ‒ Slay Viet Nam
Taric ‒ RonOP Viet Nam

Początek spotkania był niesamowicie statyczny. RNG skupiło się raczej na spokojnym zabijaniu kolejnych stronników, a EVOS za wszelką cenę starało się ograniczyć siłę Shena. Aktywna gra YiJina przy górnej alejce sprawiła, że Letme był kompletnie bezradny i musiał pozwolić przeciwnikom zepchnąć go pod wieże. RNG dopiero po 10 minucie zaczęło być o wiele bardziej aktywne i szukało okazji do zniszczenia pierwszej struktury na dolnej alejce. YiJin bardzo rozsądnie odpowiadał na ruchy rywala, ale dobre zagranie duetu Letme i Mlxg pozwoliło chińczykom zniszczyć pierwszą wieżę w 15 minucie, a następnie dokonać zamiany linii.  Chwilę później doszło do bardzo dziwnej sytuacji, gdyż gracze Royal Never Give Up zabili heralda, ale nikt z nich nie podniósł zdobytego oka.

W środkowym etapie spotkania formacja z Chin ruszyła do ataku i swobodnie niszczyła kolejne struktury. Ich przeciwnicy czekali do momentu aż Stark i Slay będą mieli odpowiednie przedmioty i z tego powodu unikali wszelkie konfrontacji z rywalami. Nie było to dla nich zbyt dobry, gdyż po kilku minutach RNG miało o prawie 7000 sztuk złota więcej od przeciwników. Ostatecznie zawodnicy EVOS zdecydowali się podjąć walkę drużynową, ale różnica w złocie już w tym momencie była zbyt duża i gracze z Chin bez większych problemów zdobyli aż trzy zabójstwa i kolejną wieżę, która pozwoliła im w pełni kontrolować okolice barona. Po chwili Ming doprowadził do kolejnej potyczki i tym razem jego formacja zdobyła cztery zabójstwa oraz zabezpieczyła Nashora. To pozwoliło zawodnikom RNG przebić się do bazy wroga i bez większych problemów zakończyć spotkanie, wykorzystując do tego siłę Vladimira w rękach Xioahu.