Koreańskie King-Zone DragonX bez większych problemów uporało się w swoim kolejnym spotkaniu z EVOS Esports. W bardzo otwartym i dynamicznym spotkaniu górą był duet carry – Bdd i PraY.

King-Zone DragonX

Korea, Republic of Khan ‒ Cho'Gath
Korea, Republic of Cuzz ‒ Zac
Korea, Republic of Bdd ‒ Zoe
Korea, Republic of PraY ‒ Ezreal
Korea, Republic of GorillA ‒ Tahm Kench

vs.

EVOS Esports

Kennen ‒ Stark Viet Nam
Skarner ‒ YiJin Viet Nam
Taliyah ‒ Warzone Viet Nam
Varus ‒ Slay Viet Nam
Alistar ‒ RonOP Viet Nam

King-Zone po zaskakującej porażce z RNG zdecydowało się wprowadzić do gry rezerwowego leśnika – Cuzza. EVOS poszukując punktów, zdecydowało sie w tym spotkaniu na wybór Kennena na górną alejkę, co mocno odbiega od standardów aktualnej mety. Już pierwsze minuty spotkania pokazały, jak ważny jest to mecz dla obu drużyn. Gracze z Wietnamu za wszelką cenę poszukiwali zabójstw, ale ich przeciwnicy nie zamierzali oddąc ich tak tanio. Po czterech minutach gry na kontach obu drużyn znalazły się po dwa zabójstwa. Było to w dużej mierze spowodowane tym, że obie drużyny za wszelką cenę starały się przejąć kontrolę nad środkową alejką. W tym całym wirze świetnie odnalazł się PraY, który swobodnie zabijał kolejne fale stronników, budując sobie olbrzymią przewagę w złocie nad Slay.

Dopiero w środkowym etapie gry King-Zone DragonX wyszło na realne prowadzenie w złocie. Gracze tej koreańskiej formacji szukali walk drużynowych w okolicach każdego z celów mapy i raz za razem wygrywali wszelkie potyczki. Bardzo dobre spotkanie rozegrał PraY, który natychmiastowo wykorzystał moment siły Ezreala i kompletnie dominowała Slaya w ilości zadanych obrażeń. Bardzo mocno King-Zone pomogło to, że zdołali zabezpieczyć dwa piekielne smoki we wczesnym etapie spotkania. Koreańczycy szybko zabezpieczyli na swoje konto wzmocnienie od barona, a przy okazji zdobyli trzy kolejne zabójstwa. Przewaga w złocie i wzmocnieni stronnicy pozwolili im bez większych problemów podejść pod bazę rywala, gdzie po świetnej akcji Bdd otworzyli sobie drogę do zakończenia spotkania. Ta porażka sprawiła, że EVOS straciło szansę na wyjście z grupy podczas tegorocznego MSI.