KING-ZONE bez większych problemów pokonało Team Liquid na zakończenie trzeciego dnia rozgrywek Mid Season Inivtational. Dzięki temu uplasowali się samodzielnie na drugiej pozycji.

Team Liquid

Korea, Republic of Impact ‒ Ornn
Philippines Xmithie ‒ Trundle
United States Pobelter ‒ Ryze
United States Doublelift ‒ Kog'Maw
Korea, Republic of Olleh ‒ Braum

vs.

KING-ZONE DragonX

Camille ‒ Khan Korea, Republic of
Kindred ‒ Peanut Korea, Republic of
Taliyah ‒ Bdd Korea, Republic of
Kalista ‒ PraY Korea, Republic of
Tahm Kench ‒ GorillA Korea, Republic of

W fazie wyboru bohaterów Team Liquid zdecydowało się na kompozycję, która kompletnie zmiażdżyłaby rywali w późnym etapie spotkania. Widząc zamiar przeciwnika, reprezentanci KING-ZONE postanowili oprzeć swoją grę o efekt kuli śnieżnej i z tego powodu wybrali Kalistę na pozycję strzelca. Od początku spotkania Mistrzowie Korei Południowej mocno nacisnęli na dolną alejkę i po świetnej akcji duetu Bdd i Peanut zdobyli dwa pierwsza zabójstwa. Chwilę później PraY bez większych problemów dopisał na konto swojej drużyny pierwszą strukturę. To po chwili pozwoliło im jeszcze raz wysłać Doublelifta i Olleha do ich bazy. Amerykanie nie zamierzali składać broni i chwilę później Impact z kompanami zniszczyli wieżę na górnej alejce, ale w zamian musieli oddać przeciwnikom smoka.

W środkowym etapie spotkania Koreańczycy radzili sobie bardzo dobrze i systematycznie spychali swoich przeciwników do coraz głębszej obrony. Bdd udowodnił widzom, dlaczego jest uważany za jedną z najlepszych Taliyah na świecie. Świetne zagranie w walce drużynowej i użycie umiejętności ostatecznej sprawiło, że KING-ZONE było w stanie wygrać walkę drużynową i zabezpieczyć barona. To pozwoliło im zabezpieczyć barona po dłuższej chwili. Amerykanie jednak w dalszym ciągu nie zamierzali się poddawać i w momencie, kiedy ich przeciwnicy stracili wzmocnienie od barona, to Liquid zaczęło grać aktywniej na mapie. Ostatecznie to KING-ZONE zdołało utorować sobie drogę do kolejnego wzmocnienia od barona. Tym razem o wiele szybciej zaatakowali i praktycznie natychmiastowo doprowadzili do walki drużynowej, w której kompletnie zdominowali swoich przeciwników i tym samym zanotowali czwartą wygraną na swoim koncie i po trzech dniach znajdują się na pewnej drugiej pozycji.