King-Zone w spotkaniu kończącym pierwszy dzień rozgrywek głównej fazy Mid Season Invitational bez większych przeszkód pokonało Royal Never Give Up i tym samym zakończyło dzień na pierwszej pozycji.

Royal Never Give Up

China Letme ‒ Ornn
China Mlxg ‒ Trundle
China Xiaohu ‒ Swain
China Uzi ‒ Ashe
China Ming ‒ Lulu

vs.

Kingzone DragonX

Camille ‒ Khan Korea, Republic of
Graves ‒ Peanut Korea, Republic of
Ryze ‒ Bdd Korea, Republic of
Ezreal ‒ PraY Korea, Republic of
Tahm Kench ‒ GorillA Korea, Republic of

Royal Never Give Up w fazie wyboru bohaterów zdecydowało się wrzucić Uziego na strzelca, który bardziej wspiera swoją drużynę. Głównym bohaterem tego spotkania miał być Xiaohu po stronie chińskiej formacji. Od pierwszych minut spotkania gracze z Korei Południowej prezentowali się lepiej i praktycznie na każdej alejce minimalnie lepiej radzili sobie z zabijaniem stronników. W szóstej minucie GorillA wykorzystał teleportacje na górną alejkę i oddał pierwszą krew Khanowi. Chwilę później RNG zdołało odpowiedzieć na dolnej alejce i tym samym wyrównali stan posiadania po stronie obu drużyn. Khan świetnie wykorzystał daną mu okazję i chwilę później już w pojedynkę zabił Letme. GorillA bardzo dobrze wykorzystywał możliwości Tahm Kencha i po krótkiej chwili otworzył swojej drużynie drogę do pierwszej cegły.

W środkowym etapie spotkania King-Zone kompletnie już zdominowało swoich przeciwników. Zagubiony Xiaohu starał się pozyskać złoto, żeby jak najszybciej zakupić kluczowe przedmioty, ale przez to był łatwym celem dla przeciwników. Już w 20 minucie drużyna z Korei Południowej była w stanie unicestwić barona i osiągnąć prawie 10000 sztuk złota przewagi nad swoimi rywalami.  Potrzebowali zaledwie kilka minut, żeby ze zdobytym wzmocnieniem przebić się do bazy rywala i zniszczyć pierwszy inhibitor, a chwilę później kolejny. W tym momencie drużyna Uziego zdecydowała się na rozpaczliwą inicjację, żeby ochronić własną bazę.  Zdołali oni co prawda zabić GorillA, ale chwilę później King-Zone ponowiło ten atak. Zniszczyli większość struktur w bazie rywala, a to pozwoliło im przechwycić barona. Przy pomocy Nashora byli oni w stanie zakończyć spotkanie i zanotować drugą wygraną.