Flash Wolves powtórzyło swój świetny wyczyn i po raz drugi pokonało King-Zone DragonX. Tym samym pozbawili drużynę z Korei Południowej szans na wygranie fazy grupowej.

Flash Wolves

Taiwan, Province of China Hanabi ‒ Camille
Korea, Republic of Moojin ‒ Graves
Taiwan, Province of China Maple ‒ Taliyah
Taiwan, Province of China Betty ‒ Ashe
Taiwan, Province of China SwordArt ‒ Janna

vs.

KING-ZONE DragonX

Sion ‒ Khan Korea, Republic of
Zac ‒ Cuzz Korea, Republic of
Yasuo ‒ Bdd Korea, Republic of
Kog'Maw ‒ PraY Korea, Republic of
Tahm Kench ‒ GorillA Korea, Republic of

W spotkaniu decydującym o kolejności w fazie grupowej King-Zone zdecydowało się po raz kolejny wystawić Cuzza. Dodatkowo wybrali oni raczej wolną kompozycję, nastawioną na pełne skalowanie się. Widząc zamiar swojego rywala, gracze Flash Wolves zdecydowali się postawić na agresję i wybrać bardzo szybką kompozycję. Początkowo nie wyszło to im zbyt dobrze, gdyż Bdd kompletnie zdominował swojego przeciwnika na środkowej alejce i tym samym zdołał on wywierać dużą presję na mapie. Dopiero po dłuższym czasie na środkowej linii pojawił się Moojin, który wspomógł swojego kompana. To pozwoliło graczom z Tajwanu złapać oddech i zniszczyć pierwszą strukturę. Lepsza kompozycja pozwoliła im zdobyć sporą przewagę pod względem celów mapy we wczesnym etapie spotkania.

W środkowej fazie gry Flash Wolves jeszcze mocniej zaznaczyło swoją kontrolę i świetnie zbudowało sobie wizję w okolicach barona. Bardzo rozsądnie po mapie rotował SwordArt i tym samym zmuszał swoich przeciwników do gry w ciemno. Flash Wolves starało się to wykorzystać, robiąc pułapkę w lesie i wreszcie im się to udało. Zgarnęli tym samym dwa zabójstwa, przy okazji eliminując Cuzza i zabili barona. To bardzo mocno przyspieszyło spotkanie, gdyż chwilę później ekipa z Tajwanu zameldowała się w bazie rywala, gdzie zniszczyli pierwszy inhibitor. King-Zone licząc na swoje skalowanie do późniejszego etapu gry, postanowiło oddać również kolejną strukturę rywalom, ale ostatecznie nieustanne oblężenie zmusiło ich do walki. W niej świetnie poradził sobie Moojin, a Flash Wolves unicestwiło przeciwników i tym samym otworzyło sobie drogę do zakończenia spotkania.