Rotacji zawodników w Misfits ciąg dalszy. Tym razem organizacja przyjmuje nowego wspierającego do zespołu, Dossa, który wraz z powracającym strzelcem, Hansem Sama, wystąpi w ten weekend na scenie LEC.

Dosyć niedawno trener Syed Hussain „Moose” Moosvi wraz z resztą organizacji Misfits, zdecydował się na wymianę całego składu. Dało to lekko mówiąc mieszane rezultaty. Podopieczni Moose'a wciąż mają jednak szansę na osiągnięcie fazy pucharowej letniego sezonu LEC. Są one znikome, ale matematycznie istnieją, a w Europie wszystko może się zdarzyć.

Przed nadchodzącą kolejką europejskich rozgrywek, Misfits zdecydowało się na zmianę. Na dolną linie wraca Steven „Hans Sama” Liv. Jego wspierającym nie będzie jednak żaden z występujących do tej pory zawodników w zespole. U jego boku stanie nowy nabytek drużyny, Mads „Doss” Schwartz. Duńczyk posiada małe doświadczenie, grając wcześniej między innymi w SK Gaming. W ten weekend zagra przeciwko FC Schalke 04 i G2 Esports, dwóm formacjom, które wyglądają bardzo dobrze, i na pewno nie będą łatwymi oponentami. Dla Dossa będzie to w takim razie wielki test.