Już dziś startuje faza play-off najważniejszych polskich rozgrywek w League of Legends.

Z powodu pandemii koronawirusa, większość rozgrywek sportowych i esportowych na całym świecie została odwołana lub zawieszona. W tym trudnym czasie, kiedy większość z nas powinna siedzieć w domu, z pomocą w walce z nudą przychodzi Ultraliga. Mistrzostwa Polski wkraczają w decydującą fazę i już za parę godzin poznamy kolejnego półfinalistę tych prestiżowych rozgrywek.

Diabły, które bronią wywalczonego w poprzednim sezonie tytułu, będą faworytem nadchodzącego spotkania. Choć ekipa Adriana „Zeturala” Dziadkowca zajęła dopiero trzecie miejsce w fazie zasadniczej, to wciąż trzeba liczyć ją jako ścisłego faworyta do zwycięstwa w całych rozgrywkach. Skład devils prezentuje się następująco:

Linia górna:
Las:
Linia środkowa:
Linia dolna:
Wsparcie:

Jakub „Sinmivak” Rucki
Bruno „Bruness” Freund
Mateusz „Czajek” Czajka
Robert „Bullet” Pruchniewski
Łukasz „Pyrka” Grześkowiak

Celem Ośmiornic od samego startu był awans do fazy pucharowej. Przez całe 7 tygodni rozgrywek ekipa prowadzona przez Macieja „Suk1” Sukacza okupowała miejsca 5-6, które wystarczały na wykonanie powyższego planu. Dzięki zaskakującemu zwycięstwu w czwartej kolejce z Piratesports udało jej się utrzymać przewagę nad Diablo Chairs i PRIDE. Dziś AVEZ czeka arcytrudne zadanie. Czy drużyna Sukacza będzie w stanie stawić opór rozjuszonym Diabłom? Oto jak prezentuje się jej skład:

Linia górna:
Las:
Linia środkowa:
Linia dolna:
Wsparcie:

Krystian „Czaru” Przybylski
Patryk „Bolszak” Jażdżewski
Marcin „Bucu” Świech
Mateusz „Trenie” Zabielski
Jakub „kubYD” Grobelny

Wszystkie informacje na temat Ultraligi możecie znaleźć tutaj, natomiast transmisja z dzisiejszego ćwierćfinału będzie trwać od 17:00 na kanale Polsat Games.