AGO ROGUE nie zwalnia tempa. Organizacja odsłoniła kolejne elementy swojej układanki. Nikolay „Zanzarah” Akatov oraz Paweł „Czekolad” Szczepanik dołączyli do ekipy Patryka „Mystiquesa” Piórkowskiego.

Zbliżający się sezon Ultraligi wzmógł ruch na polskim rynku transferowym. Jeden z faworytów, AGO ROGUE, postanowił ogłosić następne wzmocnienia. Na ten moment skład AGO prezentuje się następująco:

Las – Nikolay „Zanzarah” Akatov
Środkowa aleja – Paweł „Czekolad” Szczepanik
Dolna aleja – Paweł „Woolite” Pruski
Wsparcie – Patryk „Mystiques” Piórkowski
Trener – Alexey „Sharkz” Taranda

Organizacja, której barw bronić będą Czekolad oraz Zanzarah, zaczyna wyglądać naprawdę imponująco. Mimo, że nie znamy jeszcze zawodnika grającego na górnej alei, już wiemy, że o sile ekipy stanowić będą gracze grający dotychczas w League of Legends Championship Series czyli Woolite oraz Mystiques. Także Zanzarah miał swój krótki epizod w tych prestiżowych rozgrywkach. Oprócz nich, na środkowej linii wystąpi Szczepanik. Po dwóch latach wrócił on do ojczyzny, gdzie od razu zwyciężył w rozgrywkach Polskiej Ligi Esportowej. Choć Czekolad jako jedyny nie może poszczycić się graniem w LEC, to doświadczenie wyniesione z ligi hiszpańskiej z pewnością stawia go w gronie czołowych zawodników jakich będzie nam dane ujrzeć w zbliżającym się sezonie Ultraligii. Ostatnią niewiadomą w AGO pozostaje górna aleja, jednak i na to pytanie powinniśmy poznać odpowiedź już wkrótce.