Wczoraj znów większość meczów wygrywali faworyci, jednak mieliśmy też zaskoczenia. Natomiast sytuacja w grupie B dalej jest niejasna i możliwe są potrójne dogrywki.

Wczoraj wyższy poziom od reszty potwierdziły trzy ekipy. LNG Esports z łatwością pokonało RED Canids. Hanwha Life Esports wygrała bez problemów z PEACE i RED Caninds. A Cloud9 ograło Galatasaray i pokonało Beyond Gaming po zaciętym spotkaniu. Za to Infinity Esports i Unicorns Of Love pokazały, że są słabszymi od reszty zespołami. A mierzyć się dziś będą musieli ze wspomnianymi najlepszymi.

Jeśli te mecze pójdą po myśli faworytów, to już wiadomo, że w pierwszej rundzie baraży RED Canids podejmie PEACE w serii BO5. Natomiast jej przedsmak zobaczymy dziś, gdyż te ekipy zmierzą się w starciu o zapewne nic poza prawem wyboru strony na pierwszej mapie serii. Ciekawiej jest w grupie B, ponieważ tam jest szansa na potrójne dogrywki. Wczoraj DFM pokonało GS, więc Turcy mają rekord 2-2, a Japończycy 2-1. A zmierzą się dziś z Beyond Gaming, czyli ekipą z bilansem 1-2. Jeśli wygra Tajwan, to zobaczymy wspomniane tie-breaki.

Tak prezentuje się terminarz ostatniego dnia fazy grupowej Play-in:

  • 13:00 🇨🇳 LNG Esports vs 🇨🇷 Infinity Esports
  • 14:00 🇦🇺 PEACE vs 🇧🇷 RED Canids
  • 15:00 🇯🇵 DetonatioN FocusMe vs 🇹🇼 Beyond Gaming (Kluczowy mecz w kontekście potencjalnych dogrywek, jego opis znajdziecie u nas)
  • 16:00 🇷🇺 Unicorns Of Love vs 🇺🇸 Cloud9