Gdy Austin „Link” Shin został dodany do bazy danych Riot Games jako zawodnik Team Liquid nikt nie wiedział, co o tym myśleć. Teraz sytuację wyjaśnia sama organizacja – midlaner będzie zmiennikiem dla Greysona “Goldenglue” Gilmera.

Informacja dotycząca powrotu do gry byłego midlanera Counter Logic Gaming została ogłoszona poprzez publikację filmu promocyjnego. Dowiadujemy się z niego, że oprócz wcześniej ogłoszonych graczy, częścią zespołu Team Liquid będzie właśne Link. Zawodnik środkowej alei jest gotów na do profesjonalną rywalizację i dziękuje za wsparcie okazane mu przez czas absencji. Oprócz tego film ukazuje także nowy skład klubu – każdy z graczy ma przypisaną rolę, a osobowości zawodników mają stworzyć dobrą atmosferę do osiągania sukcesów.


Stanowisko Team Liquid, opublikowane na stronie Yahoo Esports potwierdza fakt dołączenia Linka do organizacji. Główny trener zespołu – David Lim jest bardzo zadowolony z tego co udało się stworzyć, jeżeli chodzi o skład ekipy. Były midlaner Counter Logic Gaming jest według niego zawodnikiem nastawionym na drużynę i współpracę. Link oraz Goldenglue będą wymieniać się w rozgrywkach NA LCS, a Lim ma nadzieję na to, że pozwoli im to rzucić wyzwanie najlepszym w lidze.