Podczas tegorocznego Pyrkonu znajdzie się też miejsce dla fanów League of Legends, bowiem drugiego dnia wydarzenia będziemy mogli oglądać zmagania zawodników, biorących udział w LG Tournament.

Informacje
Turniej rozpocznie się w sobotę o godzinie 9:30, meczem inauguracyjnym, w którym udział wezmą TheBydlax oraz Envoys i będzie on rozgrywany w systemie best-of-three, podobnie jak i drugie spotkanie półfinałowe, gdzie na Summoner’s Rift zmierzą się Team OVERUSED i Clicksell.pl. Wielki finał zaplanowany jest na 14:00.

Gwiazdy
Warto dodać, że jednym z uczestników jest Remigiusz „Overpow” Push – były reprezentant Team ROCCAT. Nie obyłoby się także bez duetu komentatorskiego, który towarzyszy polskiej widowni na wielu turniejach, zarówno lokalnych jak i zagranicznych, mowa oczywiście o Norbercie „Disie” Gierczaku oraz Damianie „Nervarienie” Ziaji.

Nagrody
Dla najlepszych czekają nagrody ufundowane przez firmę LG, czyli 25-cio calowe monitory 25UM58. Więcej informacji odnośnie przebiegu kwalifikacji oraz pozostałych uczestników znajdziecie tutaj.

Strefa Free 2 Play
W przerwach między spotkaniami i nie tylko,  zainteresowani będą mogli przetestować jakość obrazu na urządzeniach LG podczas gry w Ligę Legend. To jeszcze nie wszystko – dodatkowym urozmaiceniem będą gadżety przeznaczone dla zwycięzców licznych konkursów.