Zespół League of Legends występujący pod banderą Rogue pozostaje skazany na ostatnie miejsce w tabeli wyników. W bezpośrednim starciu Kikis i spółka odnieśli porażkę z rąk Team Vitality.

Team Vitality

France Cabochard ‒ Olaf
Korea, Republic of Mowgli ‒ Rek'Sai
Italy Jiizuke ‒ LeBlanc
Portugal Attila ‒ Draven
Poland Jactroll ‒ Galio

vs.

Rogue

Renekton ‒ Profit Korea, Republic of
Riven ‒ Kikis Poland
Lissandra ‒ Sencux Korea, Republic of
Cassiopeia ‒ HeaQ Korea, Republic of
Thresh ‒ Wadid Korea, Republic of

Starcie z udziałem Team Vitality oraz Rogue rozpoczęło się szybkim objęciem prowadzenia przez zawodników szkolonych przez YamatoCannona. Wymiana dwa na dwa na górnej alei z udziałem toplanerów oraz junglerów została zwieńczona podwójnym zabójstwem na koncie koreańskiego leśnika, który w omawianym spotkaniu występował jako Rek’Sai.

W przeciągu kolejnych minut byliśmy świadkami wielu wymian na Summoner’s Rift, jednakże każda z nich faworyzowała zawodników Vitality. Jiizuke i spółka mogli się także poszczycić ogromną przewagą pod względem ilości posiadanych sztuk złota, które pochodziły z dużej ilości zepchniętych fortyfikacji. Ich konto ponadto zdobył Mountain Drake.

Spotkanie zakończyło się bardzo szybko, albowiem Nexus drużyny „Łotrzyków” runął już w dwudziestej trzeciej minucie. Do tego czasu bilans zabójstw wynosił 17 do 5, natomiast sytuacji ekipy czerwonej nie poprawiał fakt, że większość z nich należała do zawodnika wsparcia – Wadida.