fnatic pokonało G2 na koniec szóstego tygodnia LEC. Kolejne bardzo ważne zwycięstwo odniosło również Rogue.

Po szóstym tygodniu zmagań w LEC w tabelę z jeszcze większą niecierpliwością wpatrują się kibice MAD Lions. Dwukrotni Mistrzowie Europy ulegli wczoraj Misfits i wypadli z najlepszej szóstki, która gwarantuje miejsce w fazie pucharowej. W szeregi hiszpańskiej organizacji wkradł się wyraźny kryzys. Obecnie zespół Kaisera ślubuje niechlubną passę czterech porażek z rzędu.

Powodów do zadowolenia nie ma także Vitality. Pszczółki zanotowały wczoraj szóstym porażkę z wiosennym Splicie. Europejski super-team przegrał z Rogue, co raczej nie jest specjalną niespodzianką. Zespół Trymbiego jest obecnie bezapelacyjnie najlepszą drużyną na Nowym Kontynencie, co pokazuje na każdym kroku.

Ozdobą szóstego tygodnia rywalizacji w LEC było starcie G2 z fnatic. Tym razem ręcę w geście triumfu podnieść mogła ekipa Upseta, która zrewanżowała się tym samym Samurajom za porażkę sprzed kilku tygodni. Dzięki zwycięstwu w europejskim Gran Derbi podopieczni YamatoCannona wskoczyli na pozycję wicelidera, którą okupują do współki z Misfits.

Wczorajsze wyniki spotkań w LEC:

European Union EXCEL 1:0 Astralis European Union
European Union SK Gaming 1:0 Team BDS European Union
European Union MAD Lions 0:1 Rogue European Union
European Union Vitality 0:1 Rogue European Union
European Union fnatic 1:0 G2 European Union