Dziś na streamie Rybsona wywiązała się rozmowa między nim a Arquelem na temat ich drużyny w drugiej dywizji Ultraligi. Ten drugi jednak przypadkiem albo i nie wymienił prawie cały skład, a Artur Gębicz potwierdził go na swoim twitterze.

Od kilkunastu dni coś było na rzeczy, że zobaczymy skład streamerów w drugiej dywizji Ultraligi. Rybson sam pisał na swoim twitterze, że szuka wspierającego do drużyny. Można było się również domyślać, że w tym składzie zobaczymy Arquela, ponieważ jest to znany duet na twitch.tv, aczkolwiek niewiadomą była reszta składu.

Ta jednak została dziś zleakowana przez Krzysztofa „Arquela” Saucia. Ten na shocie, który szybko zdobył popularność, przyznał, że będzie raczej grał weak side, gdyż w składzie są Overpow oraz defles. A ci indywidualnie są od niego lepsi i lepiej grać pod nich.

Te słowa oczywiście nie dziwią. W końcu defles jeszcze latem tego roku grał w Komil&Friends i radził sobie całkiem nieźle. A Overpow mimo wieku 30 lat dalej dobrze się sprawuje na soloq i z pewnością ma największe doświadczenie ze wszystkich, ponieważ grał w EU LCS, a także wygrał wiele turniejów na polskiej scenie.

Niewiadomą po tej wypowiedzi dalej było to, kto obejmie rolę wspierającego oraz trenera. Jednak Rybson podał już cały skład na swoim twitterze. Także tym pierwszym będzie april, którego możecie kojarzyć z trenerowania wielu drużyn, w tym Piast Gliwice Esports, Crveny Zvezda i PRIDE. Natomiast wiosną ubiegłego roku występował w Komil&Friends, więc ma jakieś doświadczenia z profesjonalnej gry. Za to szkoleniowcem formacji został Kuba „Over” Seweryn, który wraca po długiej przerwie, a wcześniej sprawował pieczę nad: PRIDE, Pompa Team i Proxima Gaming.

Ekipa, która ma grać pod nazwą internaziomale ma na pewno potencjał, by wygrywać mecze w drugiej dywizji Ultraligi, aczkolwiek uważam, że faworytem rozgrywek nie będzie. Jednak najważniejsze będą liczby i wzrost popularności polskiej ligi, a ten musi nastąpić. Spotkania będą transmitowana na kanałach wszystkich graczy, więc będzie się działo i znów będzie można przeżyć niezastąpiony klimat tryhardującego Overpowa, czy Arquela.