SK Telecom T1 po najdłuższej serii bez wygranej mapy nareszcie wygrało. Pomimo początkowych problemów w meczu z EEW zdołali wygrać 2:0.

Ever8 Winners

Korea, Republic of Kiin – Jax
Korea, Republic of Malrang – Kha'Zix
Korea, Republic of Cepted – Syndra
Korea, Republic of DeuL – Kalista
Korea, Republic of Ella – Kennen

vs.

SK Telecom T1 

Maokai – Untara Korea, Republic of
Elise – Peanut Korea, Republic of
Orianna – Faker Korea, Republic of
Tristana – Bang Korea, Republic of
Alistar – Wolf Korea, Republic of

Od pierwszych minut Ever8 starało się wypracować sobie przewagę na górnej alei i pomimo braku odpowiedzi ze strony Peanuta doświadczenie Untary pozwoliło SKT nie stracić kontroli nad tą częścią mapy. Kluczem do wygrania tego spotkania dla Mistrzów Świata miał być Bang grający na Tristanie i dlatego i Fakera i Peanut starali się spędzać jak najwięcej czasu w dolnej części mapy. Finalnie jednak to EEW zdołało jako pierwsze zniszczyć wieżę i przerzucić ciężar gry w inną część mapy, co pozwoliło im zbudować sobie przewagę w złocie.

Doświadczenie SKT dało o sobie znać dopiero podczas pierwszego starcia drużynowego. W nim świetne pozycjonowanie się Banga pozwoliło zmiażdżyć rywala i praktycznie natychmiastowo odrobić straty w złocie. EEW w tym momencie cofnęło się do defensywy, jednak bronili oni się bardzo nieudolnie i oddawali kolejne struktury rywalom. SK Telecom T1 zdołało nawet zniszczyć inhibitor, który pozwolił im zabezpieczyć barona. Posiadając wzmocnienie od Nashora Bang i jego drużyna zdołali zakończyć spotkanie niszcząc nexus wroga.

SK Telecom T1

Korea, Republic of Untara – Rumble
Korea, Republic of Peanut – Elise
Korea, Republic of Faker – Lucian
Korea, Republic of Bang – Tristana
Korea, Republic of Wolf – Alistar

vs.

Ever8 Winners

Maokai – Kiin Korea, Republic of
Rengar – Malrang Korea, Republic of
Syndra – Cepted Korea, Republic of
Kalista – DeuL Korea, Republic of
Braum – Ella Korea, Republic of

Tym razem już od pierwszych minut SKT było w stanie dominować nad swoim rywalem. Praktycznie już od fazy linii EEW miało problemy i musiało się bronić. Kluczowa była tutaj przewaga, jaką Faker wypracował nad Ceptedem. Tracąc kontrolę nad środkiem mapy beniaminek LCK nie był w stanie efektownie odpowiadać na rotację rywala, które dawały mu kolejne struktury.

Ever8 nie było w stanie przez całe spotkanie zdobyć żadnego celu mapy i zostali dosłownie zmasakrowani przez swojego rywala. Bohaterem całego Bo3 był niewątpliwie Untara, który szczególnie w drugim spotkaniu był kluczowym zawodnikiem dla swojego zespołu.