KT Rolsters bez większych problemów rozbiło MVP tym samym odrabiając straty do lidera LCK. Świetne spotkanie rozegrali Mata i Deft.

MVP

Korea, Republic of ADD – Gnar
Korea, Republic of Beyond – Elise
Korea, Republic of Ian – Corki
Korea, Republic of MaHa – Xayah
Korea, Republic of Max – Rakan

vs.

KT Rolster

Rumble – Smeb Korea, Republic of
Skarner – Score Korea, Republic of
Taliyah – Pawn Korea, Republic of
Kog'Maw – Deft Korea, Republic of
Lulu – Mata Korea, Republic of

Kompozycja KT w tym spotkaniu była stosunkowo chaotyczna, skupiona na wielu aspektach gry. Z jednej strony mieliśmy agresywną Taliyah i mocnego w późnym etapie gry Kog'Mawa, z drugiej Skarnera, którego siła opiera się na wyłapywaniu źle ustawionych rywali. MVP w ekranie wyboru bohaterów postanowiło zainwestować w silne wybory na poszczególne linię i liczyli na to, że uda im się zdominować rywala już na wczesnym etapie spotkania.

MVP jednak w żaden sposób nie potrafiło wdrożyć swojego planu na grę i to ich rywale skupieniu w dużej mierze na budowaniu początkowej przewagi w oparciu o górną aleję, zdołali przejąć kontrolę nad spotkaniem. KT nie potrafiło przekuć swojej przewagi w możliwości szybkiego zakończenia spotkania, gdyż ich kompozycja nie miała jednolitego momentu siły, dlatego byli zmuszeni do stopniowego przesuwania się po mapie. Skarner okazał się w tym meczu bardzo użyteczny, gdyż gracze MVP często starali się wyjść mocniej do przodu, żeby skontrolować środek mapy. KT zakończyło spotkanie dopiero po 50 minutach gry, po potężnym starciu zespołowym, w którym rywale nie mogli znaleźć żadnej odpowiedzi na Kog'Mawa.

KT Rolster

Korea, Republic of Smeb – Jarvan IV
Korea, Republic of Score – Elise
Korea, Republic of Pawn – Taliyah
Korea, Republic of Deft – Ashe
Korea, Republic of Mata – Thresh

vs.

MVP

Camille – ADD Korea, Republic of
Nidalee – Beyond Korea, Republic of
Taliyah – Ian Korea, Republic of
Xayah – MaHa Korea, Republic of
Rakan – Max Korea, Republic of

Tym razem KT Rolsters zdecydowało się zagrać o wiele bardziej agresywną kompozycją. Od pierwszych minut potwierdzali kto jest lepszą drużyną, gdyż udało im się zdominować środkową i dolną aleję. W szczególności świetnie radził sobie Deft, który już w 10 minucie miał 30 zabitych stronników więcej od Mahy. W takiej sytuacji Score mógł się skupić tylko i wyłącznie na górnej części mapy i wyjątkowo boleśnie przekonał się o tym ADD.

Z pomocą swojego leśnika Smeb zmiażdżył przeciwnika na górnej alei i w ten sposób jego zespół rozpoczął kompletną dominację nad spotkaniem. MVP starało się grać defensywnie i bezpiecznie, jednak przeciwko świetnemu połączeniu umiejętności ostatecznych Ashe, Jarvana IV i Taliyah byli bezbronni. Raz po raz gracze KT zabijali kolejnych rywale i niszczyli kolejne wieżę, aż w końcu zniszczyli nexus przeciwnika chwilę po 30 minucie.