KSV eSports pokonało Jin Air Greenwings w kolejnym spotkaniu w ramach koreańskiej ligi LCK. Tym samym zakończyli pierwszy tydzień rozgrywek bez przegranej mapy.

Jin Air Greenwings

Korea, Republic of SoHwan ‒ Ornn
Korea, Republic of UmTi ‒ Sejuani
Korea, Republic of Grace ‒ Azir
Korea, Republic of Teddy ‒ Vayne
Korea, Republic of Wraith ‒ Braum

vs.

KSV eSports

Gnar ‒ CuVee Korea, Republic of
Zac ‒ Ambition Korea, Republic of
Ryze ‒ Crown Korea, Republic of
Tristana ‒ Ruler Korea, Republic of
Taric ‒ CoreJJ Korea, Republic of

Początek spotkania przebiegał pod minimalne dyktando KSV. To ich zawodnicy radzili sobie lepiej na liniach i dzięki temu ich leśnik miał łatwiejsze zadanie przy niszczeniu struktur. W ten sposób Mistrzowie Świata bardzo szybko byli w stanie otworzyć mapę i przejąć kontrolę nad mapą. Z tego powodu bardzo szybko gra przeszła do środkowego etapu, co było stosunkowo problematyczne dla KSV, który kompozycja lepiej działa po zakupieniu nawet trzech przedmiotów u każdego z bohaterów.

Jin Air wygrało pierwszą walkę zespołową i tym samym byli w stanie zabić barona. Przy pomocy jego wzmocnienia byli w stanie zdobyć przewagę w złocie, ale nie przebili się do bazy rywala. KSV spokojnie doczekało do kolejnego barona i po wygraniu ogromnego starcia zespołowego, unicestwili stwora. Następnie wykorzystali siłę swojej kompozycji w późnym etapie gry i szybko przebili się przez mury bazy wroga. Tam poczynili ogromne spustoszenie i po kilku minutach zakończyli spotkanie.

KSV eSports

Korea, Republic of CuVee ‒ Gangplank
Korea, Republic of Ambition ‒ Rengar
Korea, Republic of Crown ‒ Malzahar
Korea, Republic of Ruler ‒ Varus
Korea, Republic of CoreJJ ‒ Tahm Kench

vs.

Jin Air Greenwings

Lucian ‒ SoHwan Korea, Republic of
Jarvan IV ‒ UmTi Korea, Republic of
Orianna ‒ Justice Korea, Republic of
Xayah ‒ Teddy Korea, Republic of
Rakan ‒ Wraith Korea, Republic of

Tym razem KSV było w stanie od początku spotkania narzucić ciężkie warunki gry. Bez większych problemów byli w stanie zdobywać kolejne struktury i zdominować przeciwników na każdej alejce. Świetnie poradził sobie duet na dolnej alejce, którzy praktycznie sami zdobywali zabójstwa, z minimalną pomocą umiejętności ostatecznej Gangplanka.

Już w 21 minucie gry byli w stanie unicestwić barona. KSV przejmując kontrolę nad grą, było w stanie bezbłędnie kontrolować przebieg gry i bardzo szybko dostać się do inhibitorów przeciwnika. W bazie rywala zdobyli jedno zabójstwo i po chwili zniszczyli nexus swoich rywali. Na tej mapie Mistrzowie Świata nie umarli ani razu.