Sytuacja TheNitroZyniaka i 7more7 Pompa Team znalazła szczęśliwe zakończenie. Organizacja przeszła w ręce Olimpii „Komedyi” Cichosz.

Jeśli w minionym tygodniu choć na chwilę wyszliście spod kamienia, na pewno słyszeliście o konflikcie na linii Riot Games, a Sergiusz „TheNitroZyniak” Górski. Popularny YouTuber, a zarazem właściciel 7more7 Pompa Team, został ukarany całkowitym wykluczeniem z ekosystemu rozgrywek League of Legends. Przedstawiono mu szereg wykroczeń związanych z toksycznym zachowaniem w mediach społecznościowych oraz wewnątrz gry.

Kara postawiła pod znakiem zapytania dalszy udział organizacji w Ultralidze. Nitro nie może być jej właścicielem, a zarządzane przez niego firmy nie mogą angażować się w rozgrywki poprzez sponsoring. Jak wspominał główny zainteresowany, kara była dotkliwsza dla zatrudnionych w ramach drużyny, nad którymi zebrały się ciemne chmury widma utraty miejsca zatrudnienia.

Jak się jednak dziś okazało, drużyna pozostanie w rozgrywkach. Jej właścicielem została Olimpia „Komedyja” Cichosz, była profesjonalna zawodniczka League of Legends, a w ostatnim czasie manager zespołu występującego w polskiej lidze regionalnej. Transfer organizacji nie ma jeszcze charakteru formalnego. Jedyną przeszkodą na jego pełnej realizacji może być brak zgody ze strony przedstawicieli Riot Games.

Niewiadomym jest także skład na nadchodzący sezon. Po odejściu behave oraz Athera w zespole pozostali Color, Warszi i Wojtuś. Nie możemy także zapomnieć o dotychczasowym sztab szkoleniowym z Zeturalem na czele. Kto zasili zespół, czy dojdzie do kolejnych zmian – tego dowiemy się w przyszłości. A jak zapewnia Górski, decyzja będzie w pełni należeć do Komedyi oraz pozostałych członków formacji.