Według plotek dwóch Polaków ma grać w BT Excel w przyszłym roku. Jednym z nich jest Zamulek, którego każdy polski kibic chciał zobaczyć w topowej drużynie. A drugi transfer to absolutny hit, Kikis znany ze swojej gry w jungli oraz na górnej alei ma dołączyć do ekipy w roli supporta.

Kikis w tym roku nie grał w żadnej drużynie, gdyż nie dostał ofert z LEC lub akademii. Natomiast dalej trenował na kolejce rankingowej i kilka tygodni temu ogłosił, że szuka zespołu. Nową ekipą byłego mistrza EULCS ma być BT Excel. Akademia brytyjskiej formacji z pewnością będzie faworytem rozgrywek ligi północnej.

Dolną alejkę Mateusz Szkudlarek stworzy z Zamulkiem, co jest świetną informacją, gdyż każdy chciał go zobaczyć w topowej drużynie. Polski strzelec rozpoczął ten rok epizodem w devils.one, w którym wyróżniał się na tle reszty składu. A ostatni split spędził w Illuminar Gaming, gdzie pokazywał się znakomicie zarówno w Ultralidze, jak i na EU Masters.

Ponadto w BTXL na górnej alei zobaczymy Kryze, który został zdegradowany z LEC, po moim zdaniem całkiem niezłym splicie. Na jungli niestety zobaczy Dana. A niestety dlatego, że Brytyjczyk w tym roku pokazywał się z fatalnej strony. Natomiast skład dopełni EMENES. Koreański środkowy ma za sobą bardzo dobry split w barwach Galakticos w TCL, więc może sporo wnieść.