Miłośnicy K1CK Neosurf, zarezerwujcie dzisiejszy wieczór! Już za niespełna dwie godziny rozpocznie się rywalizacja, która zwieńczy zmagania grupy A: przed nami trzy spotkania z udziałem Delorda i spółki.

Środowy wieczór był terminem wznowienia zmagań w ramach letniej odsłony European Masters 2020. Wówczas na polu bitwy mogliśmy obserwować AGO ROGUE, które jako pierwsze w grupie B zagwarantowało sobie pewność występu w play-offach. Dziś w ślady podopiecznych Sharkza, choć rezultat działań poznamy dopiero za kilka godzin, pójdą mistrzowie czwartego sezonu Ultraligi – K1CK Neosurf.

Spotkania ruszą już o 18:00, natomiast Łukasza „Puki style” Zygmunciaka wraz z kolegami będziemy mogli obserwować w późniejszych godzinach. Ich drużyna bowiem swoje spotkania rozegra o 19:00, 21:00 oraz 23:00. Będą to kolejno starcia przeciwko Samsung Morning Stars, FC Schalke 04 Evolution oraz LDLC OL. Najważniejszymi meczami można zdecydowanie uznać te, kiedy zwycięzcy polskiej ligi regionalnej będą mierzyć się z reprezentantami Francji oraz Niemiec.

Transmisja z letniej edycji European Masters 2020 dostępna jest w języku polskim na kanale Polsat Games w serwisie Twitch.TV.