Już dzisiaj o godzinie 17:30 dwie formacje staną do pojedynku, którego stawką jest awans do półfinału Mistrzostw Polski.

Najważniejsze rozgrywki League of Legends w naszym kraju powoli zbliżają się do końca. Wiemy już na pewno, że w European Masters zagra AGO ROGUE oraz 7more7 Pompa Team. Po dzisiejszej batalii będziemy znali już komplet drużyn, które będą reprezentować nasz kraj w tych prestiżowych rozgrywkach. Cały czas jednak pozostaje walka o bezpośredni awans do głównej części EUM oraz 30 000 złotych.

Zdecydowanym faworytem wydaje się być ekipa Lucjana „Shlatana” Ahmada. K1ck zajęło wyższą pozycję od swoich oponentów w fazie zasadniczej i wygrało oba poprzednie starcia. Trzeba także pamiętać, że Łukasz „Puki Style” Zygmunciak i jego koledzy już w poprzedniej edycji EU Masters zajęli bardzo wysokie drugie miejsce. Ich ambicją z pewnością jest walka o powtórzenie tego rezultatu. Zanim jednak będą mogli próbować swoich sił z najlepszymi formacjami ze Starego Kontynentu, muszą dzisiaj wygrać. Choć rywale wydają się słabsi, to pokazali już w play-offach, że nie wolno ich lekceważyć, wyrzucając z turnieju Komputronik H34T.

Rozpoczęcie spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Jak zwykle będziecie mogli je oglądać na kanale Polsat Games.