Puki style i spółka pojawili się dzisiaj na serwerze w fantastycznej formie. To samo można powiedzieć o reprezentantach Komputronik H34T, którzy przejechali się po Gentlemen's Gaming.

Młody skład piratesports zaczął być niszczony już w samym early game, dlatego też po samym kwadransie rozgrywki, jej losy były przesądzone. W tym momencie finaliści ostatniego EU Masters posiadali aż osiem tysięcy złota przewagi, a ich rywale nie potrafili dotrzymać im kroku w żadnym teamfighcie. Trudno jest nawet wyłonić najlepszy aspekt rozgrywki K1CK, jako że każdy z graczy błyszczał i pokazał się z niesamowitej strony. Nexus Piratów padł równo w 26. minucie.

Podobna historia rozegrała się w ostatnim pojedynku dzisiejszego dnia. Starcie pomiedzy Gentlemen's Gaming a H34T było wyrównane może przez pierwsze dziesięć minut. Później dział się jedynie pogrom Dżentelmenów, którzy byli pogrążani głównie przez Chrisa na bohaterze rzadko widywanym w profesjonalej grze – Nidalee. Leśnik wykręcił KDA na poziomie 14 i wziął udział w 70% eliminacji swojego zespołu, dlatego też został nagrodzony tytułem MVP meczu.

Ultraliga powraca jutro o godzinie 17:30. Na pierwszy ogień zobaczymy zawodników piratesports i Komputronik H34T. Transmisja będzie dostępna na kanale Polsat Games.