Przed nami ostatni międzynarodowy turniej League of Legends w tym roku. W szranki staną profesjonalni gracze oraz partnerzy League of Legends wybrani w ramach specjalnego programu od Riot Games.

Już o pierwszej w nocy naszego czasu dojdzie do kolejnego starcia pomiędzy Europą oraz Ameryką Połnocną. O honor naszego regionu zawalczą Wickd, Broxah, Jiizuke, Caps oraz niemiecki streamer NoWay. Następnie odbędzie się pierwsza runda turnieju dwóch na dwóch. Europe w tym formacie będzie reprezentował zawodnik Fnatic – Caps oraz AlexelCapo, czyli hiszpańska gwiazda serwisu twitch.tv.

Po duetach przyjdzie pora na chwilę odpoczynku od rywalizacji streamerów i do boju staną dwie formacje zbudowane z profesjonalnych graczy. Nowy nabytek Team SoloMid – Broken Blade oraz Licorice, Faker, Maple oraz meksykanin znany z występów w Rainbow7 – Seiya zmierzą się z Uzi, Jiizuke oraz trzema graczami z regionów play-in, czyli Zeros, Rakin i Tierwulf. Nie będzie to, jednak zwyczajny pojedynek, gdyż zawodnicy zmierzą się w rozgrywce Nexus Blitz.

Po tym spotkaniu widzów czeka kolejny bardzo ciekawy pojedynek. Tym razem powrócimy na Summoners Rift, ale tym razem zobaczymy starcie dziesięciu na dziesięciu. Dwudziestu profesjonalnych graczy zostało podzielonych na dziesięć duetów i każdy duet będzie operował jedną postacią. Kolejny mecz również odbędzie się na tej mapie, ale tym razem drużyny złożone z profesjonalnych graczy oraz partnerów League of Legends zmierzą się ze sobą w formacie U.R.F.

Około godziny 6:00 czeka na nas gwoźdź programu, czyli pierwsze spotkania w turnieju jeden na jeden. Do tej pory wszystkie indywidualne rozgrywki podczas All-Stars zwyciężał Uzi. Tym razem w drugiej rundzie turnieju może trafić na Broxah. W tej samej fazie rozgrywek być może zobaczymy pojedynek Jiizuke z Fakerem.

Całe wydarzenie możecie obejrzeć na kanale Nervariena.