Daniele Di Mauro, szerszej znany jako Jiizuke, poinformował o braku zatrudnienia w przyszłym sezonie. Jego dotychczasowym pracodawcą było Evil Genuises.

Tegoroczne okienko transferowe wywołało zmiany w wielu organizacjach esportowych. Byliśmy świadkami wielu przepływów pomiędzy poszczególnymi regionami, a także sięgania po młode i obiecujące talenty. Ilość etatów w najlepszych ligach jednak się nie zwiększyła, przez co niektórzy zawodnicy pozostali bez miejsca pracy na nadchodzący sezon. Wcześniej taki los spotkał Svenskerena, zaś niedawno o identycznym problemie poinformował Daniele „Jiizuke” Di Mauro.

Midlaner włoskiego pochodzenia trafił do Ameryki Północnej pod koniec 2019 roku. Wówczas związał się z Evil Geniuses i pozostawał ich wyjściowym midlanerem aż do 15 listopada bieżącego roku. Wówczas opuścił drużynę, a jego miejsce zajął dotychczasowy zawodnik akademii, Jojopyun. Działanie miało na celu między innymi stworzenie dodatkowego slotu na import, który objął Kacper „Inspired” Smoła.

Jiizuke w poście opublikowanym za pośrednictwem Twittera zaznaczył, że nie zamierza odwieszać myszki na kołek. Ma zamiar trenować, nie wykluczając podróży do Korei Południowej. Skupiając się na solowej kolejce będzie oczekiwać ofert w nadchodzących miesiącach.