Już w najbliższą niedzielę Marcin „Jankos” Jankowski ponownie zasiądzie za mikrofonem aby skomentować finał Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends.

W miniony weekend w Rzeszowie mogliśmy doznać ogromu emocji związanych z Polską Ligą Esportową w Counter-Strike: Global Offensive. Po sześciu tygodniach zmagań i dwóch dniach turnieju LAN-owego puchar podnieśli reprezentanci organizacji Actina PACT, wzbogacając się łącznie o 60.000 złotych.

Za to już dziś powracają rozgrywki Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends. Sześć zespołów będzie grało w systemie gauntlet, a w puli nagród znajduje się 40.000 złotych. Wśród uczestników nie znalazły się najlepsze polskie drużyny takie jak Komputronik Gaming, czy Illuminar Gaming, lecz nie zabrakło również ciekawych eksperymentów jak Rołg Skład i powrót Wojciecha „Tabasko” Kruzy na scenę esportową w barwach piratesports.

Mecze finałów Polskiej Ligi Esportowej w League of Legends startują już dziś o 17:00 na kanale Damiana „Nervariena” Ziaji, który oczywiście wejdzie w skład grona komentatorskiego. Oprócz niego swojego głosu użyczą Wojciech „Bezi” Wróbel, a na decydujące starcie włodarze Polskiej Ligi Esportowej przygotowali coś specjalnego. U boku wcześniej dwóch wymienionych spikerów zasiądzie dwukrotny mistrz Europy oraz wicemistrz świata – Marcin „Jankos” Jankowski.