Wczoraj podczas ćwierćfinałowego meczu EU LCS Spring Playoffs na analyst desku zasiadł jungler H2k Gaming, Marcin „Jankos” Jankowski. Polak wraz z Luką „PerkZem” Perkovicem po prostu skradli show grającym w tym czasie drużynom Team Vitality i Fnatic.

 

W Internecie zawrzało po wczorajszym meczu. Wszystko za sprawą duetu, który towarzyszył Sjokz w przerwach między mapami. Jankos i PerkZ idealnie się zgrali. Nie brakowało żartów, trollingu, czy wzajemnego dogryzania sobie. Za tym właśnie tęsknili widzowie, którzy uwielbiali kolejki, w których mogli usłyszeć Lauriego „Cyanide” Happonenena.

Polak z Chorwatem w świetny sposób wypełnili lukę po Finie. Ludzie momentalnie pokochali luźną atmosferę i niepoprawne żarty. Zawodnicy również mieli niezły ubaw, o czym świadczą ich posty na Twitterze.

 

W ten sposób Jankos i PerkZ pokazali się z zupełnie innej, bardziej ludzkiej strony. LCS to nie tylko ciężkie treningi ale też dobra zabawa. Większość ludzi woli oglądać dobre show, aniżeli osoby nieśmiałe. Wczorajszym występem obaj panowie z pewnością zyskali nowych fanów.