H2k-Gaming ogłosiło, że dwóch zawodników drużyny League of Legends przedłużyło swoje kontrakty. W przyszłym roku dla organizacji znów zagrają Marcin „Jankos” Jankowski i Andrei „Odoamne” Pascu

H2k osiągnęli ze składem z Mistrzostw Świata wielki sukces. Udało im się dojść do półfinału najważniejszego turnieju League of Legends – najdalej z wszystkich ekip z regionów innych niż Korea. Z pewnością jest to powód do dumy dla drużyny i Europy. W celu powtórki sukcesu, H2k ogłosiło, że kontrakty z Jankosem i Odoamne zostały przedłużone. Jest to świetna wiadomość dla wszystkich fanów League of Legends w Europie, ale przede wszystkim dla nas, Polaków. Jankos doskonale sprawił się na Mistrzostwach Świata i liczymy na to, że po raz kolejny uda mu się pokazać klasę.

www.twitter.com/h2kgg

Nie znamy jeszcze całego składu H2k na rok 2017, lecz Odoamne i Jankos byli najjaśniejszymi punktami drużyny na Worldsach, więc te kontrakty z pewnością były dla organizacji bardzo ważne. Leśnik i toplaner rozumieją się doskonale, a ich synergia jest jedną z najlepszych w Europie. H2k zapowiedziało też, że kolejne dobre wiadomości nadejdą wkrótce, więc nie pozostaje nic innego, niż czekać z zapartym tchem!